REZERVASYON
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.164932.2938
Euro34.893535.0333
Hava Durumu

Kalite ve Sürdürülebilirlik Politikası

Kalite ve Sürdürülebilirlik Politikası

Kurumsallaşırken, uluslararası standartlara uygun işletim ve yönetim sistemimizi kurar ve uygulanmasını sağlarız. Her zaman daha iyisi olabileceği inancı ile misafir memnuniyeti ve hizmet kalitemizi sürekli ölçer, iyileştiririz. Personelimizi bilinçlendirmek ve sistemin devamlılığını sağlamak için eğitimin sürekliliğine önem veririz.

Ülke ve bölge politikalarına uyumlu çalışarak yeni yatırımlar yaparız. Yatırımlarımızda misafir beklentilerini dikkate alır, teknolojiyi yakından takip ederek, kendimizi geliştirip, tecrübelerimizi, bilgi ve becerilerimizi hep yapıcı yönde kullanırız.

Tercih edilen işyeri olmak için işveren markamıza yönelik hem iç adaylara hem de dış adaylara odaklanmaktayız. Kurumsal ve bireysel performans değerlendirme sürecimizi, strateji ve hedeflerimizin tüm organizasyona ve çalışanlarımıza yayılımı ile uygulamak, kurumsal gelişim yaklaşımlarımızı en iyi uygulama örnekleri haline getirerek katılımcı bir çalışma ortamı oluşturmaktayız.

Şeffaf yönetim biçimimizle, tüm çalışanların sistemimize katkıda bulunmasını sağlarız. Kurum kimliğini tüm çalışanlara aşılayarak ekip çalışmasına inanan çalışanlar yaratır ve uzun süreli grup bünyesinde kalmalarını sağlarız. İnovasyonu ve kurumsal girişimciliği kurum kültürümüzün odağına yerleştirmek ve uygulamalarının yayılımını paydaşlarımızın katılımı ile sağlamak için çalışırız.

Tüm faaliyetlerimizde paydaşlarımızla şeffaf, katılımcı ve karşılıklı güvene dayalı bir biçimde iletişim kurmak, Sosyal, çevresel ve ekonomik etkilerimizi paydaşlarımızla birlikte proaktif bir şekilde yönetmek, Paydaş beklentileri iş yapış şeklimize, kültür ve değerlerimize yansımış “sosyal sorumluluk bilinciyle yönetim” anlayışını temel almak, topluma katkımızı sosyal sorumluluk stratejilerimiz doğrultusunda şekillendirmek ve çeşitlendirmek Sürdürülebilirlik yaklaşımını desteklemek ve yaymaktır.

Bilginin gizlilik, bütünlük ve erişilebilirlik özelliklerini koruma altına almak ve paydaşlarımızın bilgi güvenliği konusunda farkındalığını arttırmak için tüm eğitimlerimizi özenle hazırlar sürekli olarak bilgilendirmeleri hem müşterilerimize hem de çalışanlarımıza yaparız.

Bulunduğumuz yerlerde, yerel istihdamı arttırmak, eko sistemi korumak ve zenginleştirmek için gerekli her türlü önlemi alır, çevremize sahip çıkmak adına yaptığımız tüm faaliyetleri paydaşlarımızla paylaşırız.

Yasal düzenlemelerin ötesinde iş yapış şeklimizle ön planda olup sorumluluk almak ,yasal düzenlemelere tam uyumun ötesinde bir iş yapış biçimini benimsemek önceliğimizdir. Yolsuzluk ve rüşvet karşıtlığını temel sorumluluğumuz olarak kabul etmekteyiz .Kurumsal yönetimde güvenilirlik, adalet, verimlilik, şeffaflık, inisiyatif alma ,yaratıcılık, ekip çalışması, sevgi ve saygı çerçevesi bilinci değerlerimizi kabul etmekteyiz.

Misafirlerimizin sağlıklı bir şekilde beslenmeleri için; fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik açıdan temiz gıdalar sunarız. Hammadde alımı, depolanması, hazırlanması ve sunumunda, ülkemizde yayımlanmış yasa ve yönetmeliklere uyarız. Hedefimiz gıda güvenliği standartlarımızı sürekli olarak yükseltmek ve bunun bir sistem olarak uygulanmasını sağlamaktır. Ürün ve hizmetlerimizi geliştirirken çevre dostu, güvenli, sağlam ve yüksek kalitede olmasına özen göstermek .Tüm ürünlerimiz için ilgili tüm sertifikasyonları ve güvenlik detaylarını almak ve özenle sürdürülebilirliğini devam ettirmedir.

Çevreyi korumak ve sürdürülebilir turizmin gerekliliğini sağlamak amacıyla çevreye olan etkilerimizi tespit eder, olumsuz etkileri, olası tehlikeleri ve atıklarımızı kontrol altına alırız. Doğal kaynakların etkin kullanımı için iş yapış şekillerimizi geliştirmek ,Su kullanımını azaltmak, Küresel iklim değişikliği ile mücadele etmek, Atıkların kaynağında azaltımı ilkesine uygun çalışmalar yapmak, oluşan atıkları doğada sıfır depolama ilkesi ile yönetmek ve yeniden kullanım, geri kazanım ile ekonomik değer yaratmak. Çevre stratejilerimizi oluştururken ve faaliyetlerimizi tasarlarken ekosistem konularını dikkate alırız.

Ülkemizde yürürlükte olan çevre, iş sağlığı güvenliği ve insan hakları ile ilgili yayımlanmış olan kanun, yönetmelik, mevzuat ve düzenlemelere uyar, tüm gereklilikleri eksiksiz yerine getiririz. Faaliyetlerimizi yürütürken evrensel insan haklarına saygı duymak, bu hakları desteklemek ve ihlallerinin olmaması için sorumluluk almak. Aile içi şiddet de dahil olmak üzere şiddetin her türlüsüne karşı farkındalığı arttırmak, için elimizden gelen çalışmaları yaparız.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret108771
TRANSFER HİZMETİ
Saat
Site Haritası
Ekonomik İsteyenlere...
FOTOĞRAF ALBÜMÜ